responsiv
Logo - Půjčka před výplatou

Jak opravdu fungují půjčky ihned na účet?

Na internetu nebo v inzertních novinách můžete narazit na nabídku půjček ihned na účet. Říkáte si, na jakém principu tyto půjčky fungují, a opravdu je obdržíte na svůj bankovní účet bez zbytečného čekání? Podívejme se blíže, zda nebankovní společnosti splní to, co slibují.

Moderní půjčky se vyřizují přes internet

Rychlé půjčky před výplatou vyřídíte z domova přes internet, ale připravte se na to, že u většiny společností musíte doložit kopii občanského průkazu a potvrzení o příjmu. Obvykle vám k tomu stačí výplatní pásky nebo výpisy z běžného účtu. I u velmi nízkých půjček totiž společnosti musejí zkoumat vaši bonitu a chránit vás před neúměrným zadlužováním.


Kdo tyto půjčky nabízí?

Okamžité půjčky od bank

Půjčky ihned na účet jsou nejrychlejší skupinou úvěrových produktů a naleznete je v nabídce významných nebankovních poskytovatelů. V poslední době si je ale můžete zřídit i u některých bank. Podmínkou je, abyste vlastnili u dané banky běžný účet a chodila vám na něj výplata. Přes internetové bankovnictví požádáte o půjčku, smlouvu podepíšete SMS kódem a následně vám banka převede peníze na účet.

Půjčky ihned od nebankovních subjektů

Vraťme se ale k nebankovním společnostem. Jestliže vám schválí půjčku, zašlou vám k náhledu smlouvu o úvěru a vy ji podepíšete ve svém uživatelském účtu. Po tomto kroku poskytovatelé ihned zasílají peníze na váš účet. Obdržet je můžete během pár minut nebo až druhý den. Kdy zrovna vy budete mít peníze na účtu?

Převod v rámci banky je nejrychlejší

Úvěrové společnosti vlastní účty u bank s největším počtem klientů. Pokud máte běžný účet u stejné banky jako poskytovatel, převod peněz v rámci banky trvá opravdu pár minut a peníze se vám přičtou na účet takřka okamžitě. Jestliže užíváte služby jiné banky než společnost, mezibankovní převod může trvat jeden až dva pracovní dny.

Ušetřete na poplatcích

Půjčky s okamžitou výplatou na účet jsou ale poměrně drahé a zaplatíte za ně vysoké úroky a poplatky. Sjednejte si je proto na co nejkratší dobu a splaťte je ze svého dalšího příjmu. Chcete-li ušetřit peníze a získat půjčku bez poplatků, využijte nabídky první půjčky zdarma od nebankovních společností.

Vloženo: 15 ledna 2018