responsiv
Logo - Půjčka před výplatou

Jak fungují půjčky zdarma bez poplatků a úroků?

Na trhu s půjčkami soupeří o klienty řada nebankovních společností a snaží se je nalákat všemožnými způsoby. Například můžete narazit na první půjčku bez poplatků a úroků. Ta funguje na tom principu, že kolik si půjčíte, tolik skutečně vrátíte.


Kdo nabízí půjčku zdarma?

Malé půjčky zdarma

Půjčky zdarma poskytují úvěrové společnosti pouze v malých částkách od 1 do 10 tisíc korun a požadují, abyste úvěr splatili v předem dohodnuté době. Pokud byste překročili dobu splatnosti, mohou vám společnosti dodatečně naúčtovat poplatek za každou vypůjčenou tisícikorunu a k tomu připočíst poplatek za prodloužení splatnosti.

Zdarma pouze pro nové klienty

Půjčky bez poplatků a úroků jsou určeny pro nové klienty, kteří si u společnosti dříve nepůjčili. Každá další půjčka jim však bude úročena podle platného sazebníku. Nemusíte se obávat, že by se jednalo o neseriózní nabídky – naopak tyto půjčky jsou běžným jevem a společnostem z toho plynou výhody. Jaké?

Co z půjček zdarma mají společnosti?

Poskytovatelé malých půjček před výplatou mohou půjčkami zdarma představit novým klientům svůj produkt a vybudovat si u nich důvěru. Mnoho klientů si u společností půjčí i opakovaně a z toho jim již plynou zisky. Zároveň vás mohou v budoucnu oslovit s dalšími nabídkami, protože jim dáváte souhlas s nakládáním osobních údajů pro marketingové účely.

Oslovte pouze významné společnosti

Uvažujete, že byste využili první půjčku bez poplatků? Nereagujte na pochybné inzeráty a obraťte se na velké a ověřené společnosti, které naleznete na webech srovnávající nabídku půjček. Naopak nikdy nevolejte na placená telefonní čísla začínající 9 a ani neodpovídejte na inzeráty vylepené na zastávkách nebo otisknuté v letácích.

Půjčka zdarma = krátkodobá půjčka

Půjčky bez poplatků a úroků mají stejné parametry jako ostatní krátkodobé půjčky. Doba splatnosti nepřesahuje 30 dní a sjednáte je z pohodlí domova přes internet. Po odeslání žádosti se vám ozve úvěrový pracovník společnosti, dotáže se vás na vaše příjmy a výdaje a popřípadě vás vyzve k zaslání kopie dokladu a výpisu z běžného účtu.

Vloženo: 22 ledna 2018