responsiv
Logo - Půjčka před výplatou

Proč se vyplatí sjednat si půjčku přes internet?

Internet přinesl spoustu možností, například sjednání půjček online. To znamená, že celý proces vyřídíte ze svého domova a nemusíte na žádnou pobočku. Počet vyřízených úvěrů a půjček přes internet neustále roste a některé společnosti ani nemají kamenné pobočky. Pokud se smluv uzavřených přes internet obáváte, seznamte se právě teď se všemi výhodami.

1. výhoda: Za vyřízení půjček přes internet ušetříte

Sjednání půjček přes internet vás může vyjít levněji než na pobočce a platí to zejména u bankovních úvěrů. Zatímco na pobočce byste za vyřízení úvěru zaplatili i několik set korun, přes internet je sjednání úvěru zdarma a mnohem rychlejší. O půjčku můžete požádat kdykoliv a smlouvu podepíšete online. U bank se však obvykle musíte osobně dostavit na pobočku k podpisu smlouvy. Většina půjček před výplatou nabízí pouze online sjednání.

2. výhoda: Půjčku sjednáte za rekordně krátký čas

Přes internet odešlete smlouvu a potřebné dokumenty a zanedlouho zjistíte, zda máte na úvěr nárok. Jestliže vám úvěrová společnost půjčku schválí, můžete ji spravovat přes internetové bankovnictví nebo aplikaci. Žádost o úvěr je nenáročná na vyplnění a požadované doklady stačí vyfotit nebo naskenovat a nahrát. U nebankovních půjček můžete mít peníze na svém účtu již do několika minut od schválení.

3. výhoda: Posouzení půjčky online vás k ničemu nezavazuje

Na internetu můžete využít srovnávače úvěrů a porovnat aktuální nabídky od bank a nebankovních společností. Pokud bude vaše žádost zamítnuta nebo se pro půjčku nakonec nerozhodnete, neplatíte za to žádné poplatky ani sankce. Vždy ale žádejte o úvěr jednu společnost, zvláště jestliže nahlíží do registru dlužníků. Více rozjednaných žádostí z vás učiní předluženého klienta.

4. výhoda: Můžete si půjčit až 600 tisíc korun

Online můžete požádat o sloučení a konsolidaci půjček nebo o úvěr až do výše několika set tisíc korun. Do této výše bývají půjčky bez ručitele a zástavy nemovitosti. Díky online kalkulačkám a posuvníkům na stránkách úvěrových společností vidíte, jak se mění úrok nebo výše s každou půjčenou tisícikorunou či s prodloužením splatnosti. V případě spolužadatele, například partnera, se vám úroková sazba ještě o něco sníží.

Vloženo: 19 ledna 2018